Hakkımızda

Tuiz Rüzgar Enerji Santralleri

  • Hakkımızda

TUİZ, kurucularımızın ve çalışanlarımızın enerji sektöründeki deneyimleriyle birlikte müşterilerine teknolojik, kaliteli ve dinamik insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Rüzgar enerji sektörünün ana öğelerinden olan montaj, bakım ve servis projelerini şekillendiren, yeni teknolojileri takip ederek gelişmeye açık, daha iyi servis standardı oluşturmak için çalışan firmamız TUİZ, 2021 yılında kurulmuştur. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile projelerimizin devamlılığını sağlamak, memnuniyeti arttırarak sürdürmek ve küresel bir oyuncu olmak hedefiyle çalışanlarımızla devam ettirmekteyiz.

İş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımız dünyanın farklı noktalarında bulunan birçok kurulum, bakım ve servis projelerinde tecrübeleriyle fark yaratmış olup, birikimleriyle şirketimizde fark yaratmayı sürdürmektedir.

TUİZ’in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan yönetim yaklaşımı yer almaktadır.

Ülkemizde değişimin öncü firmaları arasında yer almak hedefi ile çıktığımız bu yolda, sahip olduğumuz bilgi, hizmet ve network ağını, hedeflerimize ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmek için çalışıyoruz. Sektörde standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, faydalı olacağına inandığımız iş birliği ve yatırım fırsatlarını değerlendirmekteyiz.